درباره ما

درباره زرینچه

زمان یکی از با ارزش ترین سرمایه های انسانی است که باید از آن به بهترین نحو ممکن استفاده شود. اهمیت زمان آنقدر برای بشر شناخته شده بود که همواره سعی داشته و دارد، تا برای رسیدن به اهداف خود کوتاه ترین مسیر را انتخاب کند. مسیری که او را زودتر به هدف مورد نظر خود برساند.

در سال های اخیر با فراگیر شدن گجت های هوشمند مثل موبایل، تبلت و یا ابزارهای الکترونیکی دیگر مثل لپ تاپ، دوربین و… سبب شد در رفت و آمدهای روزانه نیاز به کیف و کوله پشتی بیشتر از هر زمانی احساس شود.

همین موضوع، مرجعی را می طلبد که دسترسی به کیف و کوله پشتی را برای ما در سریع ترین زمان ممکن امکان پذیر سازد. به این نیاز برای اولین بار به‌صورت تخصصی در ایران توسط فروشگاه زرینچه پاسخ داده شد تا با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، خرید انواع کیف و کوله پشتی برای نیازهای روزمره را آسان سازد.

فروشگاه اینترنتی زرینچه به عنوان اولین مرجع تخصصی فروش کیف و کوله پشتی فعالیت خود را از سال ۹۷ با هدف ارائه انواع کیف و کوله پشتی همراه آغاز کرد. با گذشت زمان و گسترش فعالیت های فروشگاه، زرینچه به حوزه های دیگری همچون کمربند، ساعت، کفش، شال و کلاه و به‌طور کلی اکسسوری‌جات وارد خواهد شد و به اقتضای زمان و نیاز مشتریان نیز به حوزه های دیگری که وجود یک مرجع برای تهیه اکسسوری‌جات وارد خواهد شد.

فروشگاه زرینچه برای دستیابی به رضایت مشتریان خود که یکی از اهداف اصلی این فروشگاه است، همواره سعی دارد تا به کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه ای داشته باشد. ارائه با کیفیت ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل یا غیر اصل بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

عامل کیفیت به تنهایی نمیتواند رمز موفقیت یک فروشگاه باشد. قیمت، یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید است که میتواند مشتری را ترغیب به خرید یا از آن دلسرد کند. ارائه محصولات با قیمت مناسب از اصلی ترین رموز موفقیت فروشگاه زرینچه است.

شاید یکی از برتری های فروشگاه های حضوری بر فروشگاه های غیر حضوری(اینترنتی) اطمینان خاطر مشتری از صحت کالا پیش از خرید است. مشتری در فروشگاه های حضوری کالای مورد نظر خود را مشاهده میکنید و پس از کسب اطمینان از بابت سالم بودن جنس نسبت به خرید آن اقدام میکند. در صورتی که در فروشگاه های اینترنتی چیزی به نام مشاهده جنس پیش از خرید وجود ندارد. اما فروشگاه زرینچه با همان هدف اولیه که بر اطمینان بخشی به مشتریان خود و جلب رضایت آنان بنا نهاده شده، این فرصت را به مشتریان خود میدهد که تا ۷ روز پس از خرید با شرایطی که معین شده نسبت به بازگشت محصول اقدام کنند. ضمن این که کسب نماد اعتماد الکترونیک توسط فروشگاه زرینچه خود دلیل دیگری بر اطمینان بخشی به یک خرید اینترنتی به حساب می آید.

در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان، فروشگاه زرینچه با بهره گیری از تیم فنی متخصص به سوالات مشتریان پیش از خرید پاسخ خواهد داد. زرینچه امیدوار است تا بتواند محیطی امن و شرایطی آسان را برای خرید انواع کیف و کوله پشتی برای شما فراهم کند.

نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما ما را در خدمت رسانی بهتر یاری می‌کند.

ثبت پیشنهادات و انتقادات