ترفندهای پوشش برای خانم های کوتاه قد

لباس مناسب قد کوتاه

تمام خانم هایی که قدی کوتاه تر از ۱۶۲ سانتی متر دارند، ریز اندام و کوتاه قد محسوب می شوند. مسلماً این خانم های کوتاه قد کفش های پاشنه بلند بیشتری دارند، همیشه برای برداشتن وسایل از طبقات بالای کمد از چهارپایه استفاده می کنند و همیشه در برای دیدن هر چیزی در جلوی بقیه افراد قرار می گیرند.

ترفندهای پوشش برای خانم های کوتاه قد

ترفندهای پوشش برای خانم های کوتاه قد آیا از مناسب بودن لباس هایی که در کمدتان دارید مطمئن هستید؟ در این مطلب ترفندهایی را معرفی می کنیم که با رعایت آن هاچ قد بلندتر به نظر می رسید.

کفش های راحت برای خانم های کوتاه قد

بهتر است از اندیشیدن به کفش های پاشنه بلند ۱۰ سانتی متری دست بردارید، هرچند ممکن است با آن ها قدتان به اندازه افراد دیگر شود. حتماً شما هم می دانید که کفشی که قوس کف پایتان را پر کند کفش خوبی محسوب می شود. پس هنگام خرید کفش مطمئن شوید که کاملاً قوزک پایتان را بسته نگه می دارد، پاشنه های پهنی دارد و کف کفشتان قوس پایتان را پر می کند. همه این ویژگی ها باعث می شوند که کفش شما راحت تر باشد.

کفش برای خانم کوتاه قد
کفش برای خانم کوتاه قد

بیشتر بخوانید: صندل‌های دوست داشتنی

شلوار گشاد برای خانم های کوتاه قد

اگر می خواهید که چند سانتی متر بلندتر به نظر برسید، چرا با کفش های پاشنه بلندتان یک شلوار گشاد نمی پوشید؟ پوشیدن کفش پاشنه بلند با یک شلوار گشاد فاق بلند، به طور کاملاً نامحسوس پاهایتان را بلندتر نشان می دهد و همین موضوع ظاهر قد بلندتری برای شما به وجود خواهد آورد.

شلوار گشاد برای خانم کوتاه قد
شلوار گشاد برای خانم کوتاه قد

شلوار جین دم پا برای خانم های کوتاه قد

شلوارهای جین دم پایی که کاملاً اندازه باشند، واقعا فوق العاده هستند، به همین دلیل هم پیشنهاد می کنیم که شلوار جین دم پایی بخرید که بشود به طور کاملاً استادانه، چند سانتی متر از پایین آن را تو بزنید. اما بسیاری از برندها شلوار جین دم پایی که مناسب خانم های کوتاه قد باشد، تولید نمی کنند. پس بهتر است قبل از خرید آن ها را با چکمه یا صندل خود امتحان کنید تا در مورد متناسب بودن آن با کفش مورد استفاده تان مطمئن شوید.

شلوار برای خانم کوتاه قد
شلوار برای خانم کوتاه قد

کت مناسب برای خانم های کوتاه قد

مشکل پوشیدن کت برای خانم های کوتاه قد آن است که بله پایینی کت به زانوهایشان بسیارنزدیک است و این موضوع پوشیدن کفش های بدون پاشنه را برای آن ها تقریبا غیرممکن می کند. خانم های کوتاه قد باید کت هایی را بخرند که بلندی لبه پایینی آن دقیقا زیر باسنشان قرار بگیرد تا همه چیز به اندازه و متناسب به نظر برسد. این یعنی باید کتی بپوشند که نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند باشد.

کت مناسب قد کوتاه
کت مناسب قد کوتاه

بلوز یقه هفت برای خانم های کوتاه قد

بلوز یقه هفت با مثلثی که ایجاد می کند، برای کسانی که بالاتنه کوچکی دارند مناسب تر است؛ چرا که نقطه تمرکز را روی یقه لباس می گذارد و از قسمت کمر دور می کند. بلوز یقه هفتی بخرید که پارچه سبکی دارد تل بتوانید در فصول و مناسبت های مختلف آن را بپوشید و رنگ و طرح آن به شکلی باشد که زود از آن خسته نشوید. این بلوز می تواند گزینه انتخابی شما برای هر مراسمی باشد، از یک دورهمی دخترانه گرفته تا یک مهمانی رسمی و مهم.

بلوز یقه هفت قد کوتاه
بلوز یقه هفت قد کوتاه

پیراهن با دامن میدی برای خانم های کوتاه قد

برای برانگیختن حسادت دوستان قد بلندتان، می توانید بدون اینکه احساس کنید پیراهتان خیلی کوتاه و نامناسب است، پیراهن های کوتاه را به راحتی بپوشید. اما آیا می دانید که می توانید پیراهن هایی که کمی بلندتر هستند را هم بپوشید؟ یک پیراهن میدی که درست زیر زانوی شما قرار بگیرد، بسیار زیباتر و به روزتر از پیراهن های خیلی کوتاه است. از پیراهن هایی که بر روی قوزک پا قرار می گیرند، دوری کنید، چرا که این نوع پیراهن ها برای خانم های کوتاه قد نامناسب هستند. پس بهتر است پیراهن هایی که روی قوزک پایتان قرار می گیرند را نزد خیاط ببرید تا آن را به اندازه و متناسب با قد شما تغییر دهد.

پیراهن با دامن برای خانم کوتاه قد
پیراهن با دامن برای خانم کوتاه قد

داشتن قد کوتاه برای بسیاری از خانم ها بسیار ناراحت کننده است، ولی به یاد داشته باشید که با ترفندهایی کاملاً ساده و معمولی می توانید در ظاهر خود تغییراتی به وجود بیاورید که کوتاهی قد شما به چشم نیاید. به نظر شما چه ترفندهای دیگری وجود دارد؟ نظرات و تجربه های خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

منبع : بامیلو

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *