چگونه خوش استایل تر باشیم؟

استایل مردانه و زنانه

آیتمهای کاربردی کمد لباس خود را بشناسید

برای اینکه همیشه خوش پوش به نظر برسیم لازم نیست که چندین مدل مختلف از لباس ها و اکسسوری ها را داشته باشیم؛ بلکه با یک خرید اصولی میتوان کمد لباسی داشته باشیم که بتوانیم هر آیتم آن را با شکلهای متفاوت در استایل ها به کار بگیریم. علاوه بر این با این کارمیتوانیم در هزینههای خود صرفه جویی کنیم. در این مقاله قصد داریم به کاربردی ترین آیتمهایی بپردازیم که با به کارگیری آنها بتوانید چندین استایل یا سبک های مختلف داشته باشید.

کت و شلوار:

در واقع شما با خرید کت و شلوار می توانید با یک تیر چند نشان بزنید . کت و شلوارتان در نگاه اول میتواند یک استایل رسمی مونوکروم منحصر به فرد برایتان ایجاد کند. البته با اضافه کردن یک کتانی به جای کفش رسمی یک تیپ جدید ایجاد کنید.اما با استفاده جداگانه کت و شلوار از هم میتوانید چند پوشش مختلف داشته باشید.کت کلاسیک را با هر آیتمی که در خانه دارید ترکیب کنید،استایل متفاوتی با آن بسازید به عنوان مثال :

– تیشرت سفید و شلوار جین و کتانیهای سفید برای استایل کژوال

– دامن و شومیز برای استایل کلاسیک

–جین مام استایل و نیم بوت و توجه به اکسسوری های خاص میتوانید استایل هنری داشته باشید.

– شلوار جین راسته و کفش های پاشنه دار کلاسیک برای استایل های نیمه رسمی همچنین میتوانید شلوار آن را همراه آیتم های ساده دیگر برای استایل های مدرن استفاه کنید و یا در استایل های رسمی خود آن را به کار بگیرید.

سارافون:

سارافون آیتم بسیار راحتی است که شما در انتخاب لباس مناسب برای زیر آن بسیار آزاد هستید و در فصول گرم یا بهار میتوانید از لباس های نخی و در فصول سرد از بافتنی در زیر آن استفاده کنید. هم چنین اگر سارافون شما بدون طرح است بهتر است از لباس هایی با پترن هایی متفاوت همراه آن استفاده کنید تا جلوهی خاصی به استایل شما بدهد.

جینهای بدون مرگ:

لباسهای جین، از پرکاربرد ترین لباس ها در هر استایلی هستند. علاوه بر اینکه در هر زمان و مکانی میتوانید از آنها استفاده کنید بلکه با مراقب های اصولی و صحیح میتوانید سالها آن را در کمد خود داشته باشید و از آن استفاده کنید.همچنین لباسهای جین نیز جزو آن دسته از لباسهایی هستند که از گذشته جای خود را در صنعت مد و فشن حفظ کردهاند و هیچ وقت از مد نمیافتند.

کیف:

کیف های کلاش از لازمههای کمد یک خانم است و اگر شما حس میکنید برای اینکه با مد روز پیش بروید باید کیفهای ترند را بخرید حتما یک کیف کلاش تهیه کنید زیرا کاربرد این کیف تنها به یک یا دو تا ختم نمیشود و شما میتوانید با خلاقیت کیف کلاشتان را به چندین مدل دیگر تبدیل کنید.

-با کمربند و یا زنجیر دور کمرتان ببندید و یک کیف کمری بسازید. – با بندهایی بلندتر آن را روی شانههای خود بیاندازید و یک کیف کراس بادی داشتهباشید. -همچنین بندی کوتاهتر به یک طرف آن ببندید، برای داشتن یک کیف مچی -اگر بند کوتاه را به دو طرف کیف وصل کنید، میتوانید یک کیف بولینگ ساده داشته باشید.

باندانا:

با اسم باندانا تنها کاربرد آن به عنوان دستمال سر به ذهنمان میرسد اما اینگونه نیست. شما با صرف هزینه بسیار کمی میتوانید یک باندانا در کمد لباس خود داشتهباشید که بتواند جایگاه اکسسوریهای گران قیمت دیگری را برای شما بگیرد .شما می توانید آن را دور مچ دست یا پای خود ببندید یا حتی به عنوان چوکر از آن استفاده کنید. همچنین باندانا را در آرایشهای مختلف مو استفاده کنید.همچنین باندانا را به عنوان کمربند نیز میتوانید در استایل خود به کار ببرید.

عینک جزو آیتمهای ضروری برای مراقبت از چشم در برابر اشعههای مضر و آفتاب است. امسال در انتخاب عینک هایتان جسارت به خرج دهید و به سراغ عینک های ترند بروید. از عینکهای ترند امسال میتوان به مدل گربه ای و عینک هایی رترو اشاره کرد، البته شما با توجه به فرم صورت خود میتوانید از این آیتم جذاب استفاده کنید.

اسنیکرز سفید:

کفشهای کتانی از آن دسته آیتم های قابل استفاده در تمامی فصلها است. در بین کفشها محبوبیت زیادی دارد. اگر میخواهید کتانی داشته باشید، باید به این نکته توجه کنید که رنگ کتانی مناسب استایلهای مختلف و قابل ست کردن با آیتم های دیگر شما باشد. اسنیکرز سفید بهترین گزینه میتواند باشد.

لوفر:

با تمام فراز نشیبهای دنیای مد و فشن، لوفرها هر ساله پر طرفدار بوده اند. این آیتم دوستداشتنی با توجه به اینکه در تمامی فصلها قابل استفاده هستند.از آیتم های پرکاربرد به حساب می‌آیند.

جوراب:

اگر جزو افرادی هستید که با مد روز پیش میروید و اعتماد به نفس پوشیدن استایل های خاص را دارید، چند جوراب با رنگ و پترن های متفاوت داشته باشید زیرا دورانی که از این آیتم تنها برای یک یا دو مدل کفش استفاده میشد تمام شده است. این روزها شما تقریبا با تمام مدل کفشها مانند صندلها و کفشهای پاشنهدار میتوانید جوراب بپوشید و استایل خاصی را برای خودتان به وجود آورید.


5/5 ( 2 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *